STAMMKONZEPT
#005

Proč zvolit právě lamelové dveře?

Dřevěné lamelové žaluziové dveře na míru
Ať už řešíte výběr dveří k šatní skříni, předsíňové stěně či třeba zakrytí pračky, lamelové dveře určitě stojí za zvážení. Nejen že jsou velmi praktické, jejich design dodá vašemu interiéru styl a povznese ho na vyšší úroveň.

Výhody lamelových dveří

Horizontální lamely umožňují neustálou ventilaci vzduchu, oceníte je tedy hlavně u šatníků, v koupelnách, technických místnostech atpod. Díky uspořádání lamel jimi prochází světlo, ale je zaručeno soukromí, tudíž není vidět, co se za dveřmi skrývá.

Lamelová dvířka vyrábíme ve třech variantách

NATURAL – Krásná kresba dřeva spolu s teplým odstínem dubového dřeva dodají vašemu domovu hřejivou atmosféru.
NORMANDY – Bělené dubové dřevo je zajímavou variantou, která navozuje atmosféru venkova. Pro příznivce rustikální stylu jsou lamelová dvířka Normandy ideální volbou.
VENICE – Ať už se vám do interiéru hodí bílá, šedá či třeba zelená, lamelová dvířka vám rádi vyrobíme v jakémkoliv odstínu ze vzorníku RAL.
Požadovaného stylu docílíte také vhodným výběrem úchytek. Pokud si nevyberete z nabídky na trhu, rádi vám je vyrobíme podle vašeho přání. Zvolit si můžete i design lamelových dveří a šířku jednotlivých lamel.
zakázková výroba lamelových dveří. Nábytková lamelova dvířka na míru

Jak vyrábíme lamelové dveře?

K výrobě lamelových dveří používáme výhradně tvrdé dřevo – ať už jasanové nebo dubové. Důvodem je vysoká stabilita a odolnost tvrdého dřeva a také jeho krásná kresba.
Lamelové dveře vyrábíme na zakázku a rozměry můžeme přizpůsobit na míru vašim potřebám.
Lamelové dveře přesně podle vašich požadavků
Lamely z tvrdého dřeva, lamelové dveře
Také byste chtěli lamelové dveře na míru? Napište nám.
Lamelove dvere rozmery na zakazku Strammkonzept

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Informace