STAMMKONZEPT
#005

Proč zvolit právě lamelové dveře?

Dřevěné lamelové žaluziové dveře na míru
Ať už řešíte výběr dveří k šatní skříni, předsíňové stěně či třeba zakrytí pračky, lamelové dveře určitě stojí za zvážení. Nejen že jsou velmi praktické, jejich design dodá vašemu interiéru styl a povznese ho na vyšší úroveň.

Výhody lamelových dveří

Horizontální lamely umožňují neustálou ventilaci vzduchu, oceníte je tedy hlavně u šatníků, v koupelnách, technických místnostech atpod. Díky uspořádání lamel jimi prochází světlo, ale je zaručeno soukromí, tudíž není vidět, co se za dveřmi skrývá.

Jaký styl?

Dveře mohou být ošetřeny voskovým olejem, který zvýrazní kresbu a přírodní barvu dřeva. Pokud raději volíte dveře v určité barvě, můžete si vybrat jakýkoliv odstín dle vzorníku RAL.
Požadovaného stylu docílíte také vhodným výběrem úchytek. Pokud si nevyberete z nabídky na trhu, rádi vám je vyrobíme podle vašeho přání. Zvolit si můžete i design lamelových dveří a šířku jednotlivých lamel.
lamelove dvere na miru

Jak vyrábíme lamelové dveře?

K výrobě lamelových dveří používáme výhradně tvrdé dřevo – ať už jasanové nebo dubové. Důvodem je vysoká stabilita a odolnost tvrdého dřeva a také jeho krásná kresba.
Lamelové dveře vyrábíme na zakázku a rozměry můžeme přizpůsobit na míru vašim potřebám.
Lamelové dveře přesně podle vašich požadavků
Lamely z tvrdého dřeva
Také byste chtěli lamelové dveře na míru? Napište nám.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.