Lamelové dveře / Žaluziové dveře / Nábytková lamelová dvířka

Výroba lamelových dveří na míru

Funkčnost i nadčasový design – tak by se daly charakterizovat lamelové dveře. Horizontální lamely, které jsou v rámu usazeny pod určitým úhlem, umožňují neustálou ventilaci vzduchu. Když se k tomu ještě zvolí kvalitní materiál – u nás dubové nebo jasanové dřevo – dodají  lamelové dveře styl do každého interiéru.

Nábytková lamelová dvířka vám vyrobíme na míru – přesně podle vašich požadavků. Dodat můžeme jak samostatné dveře, tak i kompletní skříň s korpusy. Na přání vám připravíme i úchytky, ať již klasické, tak přímo frézované do dřeva.

Výhody lamelových dveří

Horizontální lamely umožňují neustálou ventilaci vzduchu, oceníte je tedy hlavně u šatníků, v koupelnách, technických místnostech atpod. Kreativitě se meze nekladou a lamelová dvířka mohou být použita například i v kuchyni. Díky uspořádání lamel jimi prochází světlo, ale je zaručeno soukromí, tudíž není vidět, co se za dveřmi skrývá.

Jak vyrábíme lamelové dveře?

 

K výrobě lamelových dveří používáme výhradně tvrdé dřevo – ať už jasanové nebo dubové. Důvodem je odolnost tvrdého dřeva a také jeho krásná kresba.

Vysoká pevnost a stabilita je dána také tím, že jednotlivé lamely jsou lepeny přímo do rámu, U varianty lamelových dvířek v barevném provedení je základní nátěr povrchové úpravy aplikován ještě před tím, než jsou lamely vlepeny do rámu. Nevyvstane tak problém, kdy by na okrajích lamel prosvítala přírodní barva dřeva.

zakázková výroba lamelových dveří. Nábytková lamelova dvířka na míru

Lamelová dvířka vyrábíme ve třech variantách

 

NATURAL – dubové dřevo ošetřené tvrdým voskovým olejem

Krásná kresba dřeva spolu s teplým odstínem dubového dřeva dodají vašemu domovu hřejivou atmosféru.

NORMANDY – bělené dubové dřevo ošetřené tvrdým voskovým olejem

Bělené dubové dřevo je zajímavou variantou, která navozuje atmosféru venkova. Pro příznivce rustikální stylu jsou lamelová dvířka Normandy ideální volbou.

VENICE – barva dle vzorníku RAL

Ať už se vám do interiéru hodí bílá, šedá či třeba zelená, lamelová dvířka vám rádi vyrobíme v jakémkoliv odstínu ze vzorníku RAL.

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Informace