STAMMKONZEPT
#002

Váháte, jestli je nábytek z masivu tou správnou volbou do vašeho domova?

Luxusní komoda z ořechového dřeva na zakázku. Stammkonzept
Dřevo je krásný materiál, má jedinečnou kresbu, vůni a dokáže zútulnit každý interiér.
Při výběru nábytku ovšem musíme zohlednit i další vlastnosti tohoto materiálu. V následujícím článku jsme pro vás sepsali nejdůležitější informace, které vám pomohou při výběru nábytku do vašeho domova.

Na jak dlouho? Na pořád.

Dřevo je velmi odolný materiál a společně s precizním provedením a kvalitním kováním dokáže obstát zkoušce času. Police se pod horou knih nezačnou časem prohýbat, postel nebude při každém pohybu vrzat a o stůl se  můžete vší silou opřít.
Zatímco nábytek z materiálu jako je lamino se v průběhu let znehodnocuje, kousky z masivního dřeva budou součástí vašeho domova po mnoho let. Dokonce  se mohou dědit z generace na generaci a  stát  se vzácným rodinným dědictvím.
Přestože nábytek z masivu může mít vyšší počáteční náklady, považujeme ho za investici, kvůli své dlouhé životnosti a nadčasovému designu.

Klasický i moderní

Líbí se vám tradiční nábytek jako jsou kazetové skříně, vyřezávané prvky či soustružené nohy stolů? Nebo dáváte přednost jednoduchému modernímu stylu?
Díky nejnovějším technologiím a postupům je možné přizpůsobit dřevěný nábytek jakémukoliv interiéru a nemusí se zůstat u tradičních výrobních postupů.
Jednoduché linie, frézované nebo bezúchytkové provedení, existuje nespočet možností a vše lze přizpůsobit na míru vašemu interiéru.
Designový nábytek do koupelny

Jak na údržbu

Dřevěný nábytek je poměrně nenáročný na údržbu. Postačí setřít prach suchým nebo navlhčeným hadříkem, případně použít speciální prostředek na dřevěné povrchy.
Pokud se v průběhu let objeví škrábance nebo jiná opotřebení, nábytek se může obrousit, znovu natřít a bude vypadat jako nový.
Více o údržbě dřevěného nábytku se dočtete zde.

Podpořme udržitelnost tím, že si pořídíme kvalitní nábytek. Nábytek, který s námi bude stárnout a nebudeme ho muset vyměňovat každých pár let za nový.

Nenašli jste odpověď na to, co vás zajímá? Napište nám, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.