OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Prodávající:

Stammkonzept – zakázkové truhlářství

Adrian Kilchherr

IČ: 19069812

Se sídlem: Zadní Zborovice 69, Strakonice 386 01

Neplátce DPH

E-mailová adresa: info@stammkonzept.cz

 

 

Potvrzení objednávky a platba

Objednávka je potvrzena po uhrazení zálohové faktury. Kupující je povinen zaplatit celou kupní cenu za zboží nejpozději při převzetí zboží. V případě zrušení objednávky ze strany kupujícího je záloha nevratná.

V případě nedostupnosti materiálu či navýšení cen materiálu od dodavetelů je prodávající oprávněn odstoupit od kupní smlouvy. Prodávající může navrhnout úpravu kupní ceny, pokud kupující neakceptuje vyšší cenu za zboží, je objednávka zrušena. Prodávající neodkladně vrátí veškeré peněžní prostředky, které na základě kupní smlouvy od kupujícího přijal.

Doba dodání je pouze orientační, prodejce si vyhrazuje právo na změnu dodací doby.

 

 

Záruka

Prodávající odpovídá za doručení zboží bez vad, v kvalitě a s vlastnostmi, na kterých se obě strany předem dohodli. Záruka na zboží je 24 měsíců od převzetí zboží.

 

Záruka se nevztahuje:

  • na opotřebení zboží jeho obvyklým užíváním,
  • na nešetrné zacházení
  • mechanické poškození
  • na užití, které je v rozporu s deklarovaným účelem
  • Na poškození vzniklé nevhodným skladováním či nedodržením doporučeného návodu

Záruka pozbývá na platnosti pokud dojde k jakékoliv modifikaci produktu ze strany kupujícího.

V případě výroby na zakázku je povinností kupujícího ověřit si, že plán a výroba jsou v souladu s platnými technickými a bezpečnostními normami.

Jakost masivního dřeva

Při výrobě používáme masivní dřevo, které může obsahovat trhliny, běl, praskliny, kazy, suky. Mikrotrhliny do šířky 0,2mm které jsou způsobené změnou vlhkosti dřeva jsou povolené. Povrch může být nerovný. Výše uvedené jevy nejsou vadou a nejsou předmětem reklamace.

Tolerance tloušťky materiálu je ± 3mm, tolerance délky a šířky je 20mm.

Masivní dřevo může vlivem okolních podmínek, jako je přímé světlo, teplo nebo zvýšená vlhkost měnit své vlastnosti. Nevystavujte nábytek vlhkosti, blízkosti zdroji tepla, či přímému slunci. Nábytek je určený pouze pro použití v interiéru.

Péče o dřevěný nábytek 

Pokud není požadováno jinak, je veškerý nábytek ošetřen tvrdým voskovým olejem. Je doporučeno aplikovat novou vrstvu oleje každých 6 měsíců. Na běžnou údržbu postačí vlhký namydlený hadřík. Používání agresivních čistících prostředků by zapříčinilo poškození dřeva.

V Zadních Zborovicích  dne 13. dubna 2023

 

2023 © Adrian Kilchherr , všechna práva vyhrazena

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.